Reklama w Google Shopping Ads

Rozszerz zasięg swoich produktów o widoczność w najpopularniejszej wyszukiwarce świata

Promuj się w Google Shopping bez zbędnych formalności

Przejmujemy cały ciężar konfiguracji usługi. Wystarczy, że założysz konto w Nokaut.pl, a my wykorzystamy nasze autorskie technologie do automatycznego uruchomienia kampanii Product Listing Ads (PLA) w wyszukiwarce Google.

Remarketing w oparciu o zachowania klienta

Internauci bardzo rzadko kończą swoje poszukiwania po pierwszym zetknięciu z produktem. Nasz innowacyjny system analizuje zachowania Twoich klientów, więc kiedy ktoś ponownie wyszuka dany produkt w Google, podbijemy stawkę na Twojej kampanii, żeby wyświetlić ją w czołówce.

Oficjalne wsparcie od Google

Jako jedna z niewielu firm na świecie przeszliśmy proces certyfikacji “CSS Premium Partner”. Pozostajemy w ścisłych relacjach ze specjalistami po stronie Google, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość naszych usług.

Dedykowany opiekun kampanii

Każda kampania jest przypisywana do certyfikowanego opiekuna, który monitoruje jej efektywność. Możesz się zdać na doświadczenie naszego pracownika, ale możesz też ustalić z nim jasne wytyczne dotyczące promowania Twoich produktów.

Kampania PLA uszyta na miarę

Możesz zawęzić obszar Twojego katalogu do promowania. Może to być konkretna kategoria, konkretny przedział cenowy lub nawet lista konkretnych produktów. Twój opiekun skonfiguruje wszystko za Ciebie.

Liczba naszych klientów stale rośnie!

1034

sklepów

2014

kampanii

2 125 036

produktów

Zacznij korzystać z GOOGLE SHOPPING ADS już dziś!

Wystarczy zarejestrować sklep na Nokaut.pl, a my skonfigurujemy usługę