Zasady promocji „Nokaut za zero”

  1. Promocja pozwala na korzystanie z bezpłatnych przekierowań ze strony www.nokaut.pl. W trakcie trwania okresu promocji liczba przekierowań z tego źródła jest nieograniczona.
  2. Warunkiem skorzystania z promocji jest opłacenie faktury na minimum 500 zł netto. Doładowane w ten sposób środki będą wykorzystane na pozyskanie ruchu z reklam w Google Shopping.
  3. Pierwsza wpłata w wysokości minimum 500 zł netto upoważnia do korzystania z promocji przez kolejne 30 dni, jednak nie krócej niż do 31 maja 2019 roku.
  4. Każde kolejne doładowanie środków na minimum 100 zł netto (wykonane do 31 maja 2019 roku) pozwala na korzystanie z promocyjnych warunków przez 30 dni od daty doładowania. Okresy promocyjne z wielu wpłat nie sumują się.
  5. Cena pojedynczego przekierowania w Google Shopping jest obliczana indywidualnie, na podstawie konkurencyjności danej branży. Cenę przekierowania można sprawdzić po zalogowaniu się do Centrum Sprzedawcy.
  6. Z promocji mogą skorzystać tylko sklepy spełniające wymagania opisane w Google Merchant Center.
  7. W trakcie okresu promocyjnego całkowicie wykluczony jest ruch z sieci partnerskiej Nokaut.pl.
  8. Po upływie okresu promocyjnego sklep będzie promowany na zasadach określonych w Regulaminie dla sprzedawców Nokaut.pl.

Mateusz Jeżyk

COO

Advisor photo

Potrzebujesz profesjonalnych rozwiązań?

Wskażę Ci skuteczne e-działania, dopasowane do Twojej branży.

Bezpłatna konsultacja 👋

Zobacz inne wpisy

Zobacz wszystkie