Jak stworzyć grafikę w DALL-E GPT?

Jak generować obrazy za pomocą chatagpt i dell3

Rozwiązanie DALL-E wbudowane w ChatGPT, jest zaawansowanym narzędziem do generowania obrazów przy użyciu sztucznej inteligencji, dzięki której nawet jeśli nie jesteś grafikiem, możesz stworzyć niesamowite wizualizacje. W tym wpisie pokażemy Ci, jak stworzyć grafikę w DALL-E GPT?

DALL-E pozwala użytkownikom przekształcać opisy tekstowe w konkretny obraz. Rozwiązanie to odpowiada na potrzeby tworzenia grafik na podstawie opisów tekstowych i jest adresowane do wszystkich osób, które chcą w łatwy i przystępny sposób tworzyć efektywne wizualizacje.

Zasubskrybuj ChatGPT Plus

Zacznij od subskrypcji ChatGPT Plus. Aby uzyskać dostęp do funkcji DALL-E, musisz być subskrybentem tej wersji chata. Zarejestruj się i zaloguj na stronie OpenAI, a następnie uaktualnij swój plan do wersji Plus.

chat gpt plus

Źródło: screenshot CHAT GPT

Rozpocznij tworzenie swoich pierwszych obrazów

Po zalogowaniu i aktywacji subskrypcji Plus w aplikacji lub na stronie ChatGPT, wybierz Chat GPT 4 z menu rozwijanego, aby rozpocząć tworzenie obrazów. Alternatywnie, możesz też przejść do wyboru gotowych presetów w zakładce GPT’s, która umożliwia tworzenie grafik w określonym stylu.

chat gpt 4

Źródło: screenshot w DALL-E GPT

Sformułuj dokładne prompty

Jeśli chcesz stworzyć dobry prompt, zacznij od ogólnego opisu (możesz pisać w języku polskim) tego, co zamierzasz stworzyć, np. stwórz obraz księżyca, na którym rosną drzewa i są jeziora.

grafika chat gpt 4

Źródło: wygenerowane w DALL-E GPT

Poprawiaj i zmieniaj to co chcesz na wygenerowanej grafice

Korzystając z funkcji DALL-E, możesz iteracyjnie udoskonalać swoje obrazy. Po wygenerowaniu pierwszego obrazu, skorzystaj z sugerowanego przez ChatGPT promptu lub wprowadź modyfikacje i dodaj szczegóły, aby zbliżyć się do pożądanego wyniku.

Jak stworzyć grafikę w DALL-E GPT?

Źródło: wygenerowane w DALL-E GPT

Pobierz i udostępnij grafikę

Po stworzeniu obrazu, możesz go łatwo pobrać i udostępnić. Najedź kursorem na obraz, kliknij opcję pobierania i wybierz lokalizację zapisu na swoim urządzeniu.

edytowanie grafiki w chat gpt4Źródło: wygenerowane w DALL-E GPT

Co musisz wiedzieć o DALL-E? Jak stworzyć grafikę w DALL-E GPT?

DALL-E nie tworzy obrazów polityków, znanych osób czy w stylach artystów ostatniego stulecia. Model dąży również do dywersyfikacji postaci na obrazach pod względem płci i pochodzenia etnicznego.

DALL-E jest również dostępne w aplikacji ChatGPT na Androida i iOS. Po zalogowaniu, użytkownicy Plus mogą uzyskać dostęp do DALL-E w aplikacji.

open ai chat gpt delle
Jak stworzyć grafikę w DALL-E GPT?

Źródło: Theodore Liggians/CNET

Korzystanie z DALL-E w ChatGPT otwiera przed użytkownikami nieograniczone możliwości twórcze, umożliwiając tworzenie unikatowych obrazów na podstawie tekstowych opisów.

A jeśli chcesz poznać bliżej możliwości innych narzędzi do tworzenia grafik oraz tekstów, weź udział w naszym szkoleniu z AI dla grafików i działów marketingu. Pokażemy Ci, jak eksperymentować z promptami i ciągle rozwijać swoje umiejętności w obsłudze narzędzi AI, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.

 

Mateusz Jeżyk

COO

Advisor photo

Potrzebujesz profesjonalnych rozwiązań?

Wskażę Ci skuteczne e-działania, dopasowane do Twojej branży.

Bezpłatna konsultacja 👋

Zobacz inne wpisy

Zobacz wszystkie