Gen AI

Jak będzie wyglądał świat za 10 lat? Czy AI jako nowy myślący gatunek zmieni przyszłość świata?

Pobierz ebook
AI ebook

Gen AI: Jak będzie wyglądał świat za 10 lat? Czy AI jako nowy myślący gatunek zmieni przyszłość świata? – Pobierz e-book

Obecnie jesteśmy świadkami narodzin zupełnie nowego „gatunku”! To pierwsza nieorganiczna forma życia, którą ludzkość tworzy na naszych oczach. Poznaj fascynującą historię powstania AI – od teorii komputera do algorytmu, który przewyższa inteligencją przeciętnego człowieka. 🤖💡Jeśli chcesz:

ten e-book jest dla Ciebie!

3 kluczowe informacje, których dowiesz się z e-booka:

Poznasz metody nauczania maszyn, inspirowane biologicznym procesem uczenia się mózgu.

Uzyskasz wgląd, dlaczego technologie takie jak ChatGPT i LLM inicjują nową erę AI.

Przybliżysz historię globalnej cywilizacji, najnowsze technologie, które są już częścią naszego życia, i zastanowisz się nad „momentem Oppenheimera” oraz rywalizacją, której nie można było uniknąć.

GEN AI – e-book dla każdego!

To my teraz jesteśmy świadkami przełomu w uczeniu maszynowym. Czy jednak odpowiedź na pytanie o rewolucję w tej dziedzinie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać? Świat technologii i sztucznej inteligencji dynamicznie ewoluuje. Dzięki niezwykłemu postępowi w hardware przekraczamy granice naszej wyobraźni. Czytając tego e-booka, odkryjesz, jak technologia staje się nie tylko wydajniejsza, ale też tańsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Nie obawiam się maszyny, która zda test Turinga, ale tej, która celowo go obleje. – Eliezer Yudkowsky

Czy czeka nas nagła eksplozja rozwoju AI? Jakie konsekwencje może nieść za sobą reakcja łańcuchowa inteligencji opartej na krzemie? I co to oznacza dla przyszłości ludzkości? Czy należy obawiać się AI, a może zaufać sztucznej inteligencji? Przeczytaj e-booka i poznaj odpowiedź na te pytania.

A jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat sztucznej inteligencji, śledź nasze materiały na blogu oraz social media.

Jacek Treder

Head of Media & Product

Advisor photo

Potrzebujesz profesjonalnych rozwiązań?

Porozmawiajmy 👋