Dostarczamy kompleksowe rozwiązania,
które pomogą osiągnąć Ci sukces w e-biznesie.

Zwiększaj sprzedaż, docieraj do nowych klientów i maksymalizuj zyski dzięki
nowoczesnym rozwiązaniom digitalowym dostosowanym do potrzeb Twojej firmy.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją e-commerce, specjalizującą się w czterech kluczowych obszarach: technologicznym, wizerunkowym, sprzedażowym i szkoleniowym.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które pomagają naszym Klientom osiągać sukcesy w sieci. Naszym atutem są dane pozyskane z różnych kanałów reklamowych, które wykorzystujemy przy planowaniu kampanii. Oferujemy również zaawansowane technologicznie narzędzia, strategie wizerunkowe i sprzedażowe, oraz specjalistyczne szkolenia, które pomagają w rozwoju e-biznesu.

Obszary działania:

Technologia

Specjalizujemy się we wdrożeniach najlepszych platform e-commerce. Dostarczamy rozwiązania dla branży B2B, B2C oraz C2C. Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie projektu, dbając o płynne i bezproblemowe działanie platformy.

Zobacz więcej
Kompetencje

Sukces w e-biznesie nie zależy jedynie od atrakcyjnie wizualnie strony www czy jakości sprzedawanych produktów lub oferowanych usług.

Zobacz więcej
Wizerunek

Wiemy, jak ważne jest wykreowanie pozytywnego wrażenia i emocji wśród odbiorców.

Zobacz więcej
Sprzedaż

Zastanawiasz się, jak dotrzeć ze swoimi produktami do osób, które są nimi zainteresowane? Nie chcesz przepalać swojego budżetu?

Zobacz więcej

Zaufali nam między innymi:

Działamy na

Co mówią nasi Klienci

W sales_intelligence° uważnie słuchamy | inteligentnie doradzamy | skutecznie działamy

Apsys Polska S.A.

Rekomenduję współpracę z firmą sales_intelligence°, z którą współpracujemy przy realizacji kampanii online dla Galerii Katowickiej. Firma sales_intelligence° za każdym razem realizuje usługę kompleksowo, począwszy od rozplanowania budżetu, poprzez doradztwo, optymalizację kampanii, po raportowanie i profesjonalne omówienie wyników. Kampanie realizowane przez sales_intelligence° są skuteczne, a efekty przekraczają założenia. Współpraca z rekomendowaną firmą opiera się na partnerstwie i wzajemnym zrozumieniu.

Anna Szczerkowska

Marketing Manager Galerii Katowickiej

Grupa Cedrob S.A.

Dzięki współpracy z firmą sales_intelligence° skutecznie dotarliśmy do wyznaczonej grupy docelowej, którą stanowili klienci znanej sieci handlowej. Dzięki temu uzyskaliśmy satysfakcjonujące efekty w postaci zaangażowania klientów w organizowany przez nas konkurs. Polecamy usługi sales_intelligence° jako partnera, który pomoże precyzyjnie dotrzeć do pożądanej grupy docelowej

Bartosz Hess

Specjalista ds. Social Media

Porcelana Bogucice

Współpracuję z agencją sales_intelligence° od 2020 roku realizując za ich pośrednictwem kampanie Social Ads, Google Ads, pozycjonowanie SEO oraz Agencja zajmuje się prowadzeniem profilu w social mediach (strategia, copy, grafiki oraz publikacja postów). Dotychczasowe kampanie prowadzone przez ekipę sales_intelligence° charakteryzują się wysokim poziomem efektywności, a kontakt

Agnieszka Żynda

Prezes Zarządu

Terranova Polska

Polecam Sales Intelligence jako ekspertów w dziedzinie tworzenia sklepów internetowych! Dzięki ich zaangażowaniu i fachowej wiedzy sklep internetowy terranovapolska.pl, sprzedający zdrową suplementację, działa sprawnie i przyciąga nowych klientów. Z pomocą Sales Intelligence nasz sklep oferuje także wiele nowoczesnych rozwiązań, które zwiększają jego funkcjonalność i atrakcyjność. Jednym z najważniejszych aspektów jest optymalizacja sklepu pod kątem urządzeń mobilnych. Kolejnym – jest integracja z platformami społecznościowymi, co pozwala nam na dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że Sales Intelligence stale rozwija nasz sklep poprzez dodawanie nowych funkcjonalności i aktualizowanie oprogramowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi.

Jacek Żdżalik

Koordynator ds. E-Commerce

Zobacz inne historie naszych klientów

Zobacz wszystkie

Kampania wideo dla marki Supra3 stworzona za pomocą AI

Jak to zrobiliśmy? – od konceptu do realizacji

Supra3

Supra3, to jeden z brandów producenta suplementów diety składających się z grzybów adaptogennych i miodu akacjowego, które w naturalny sposób wspierają odporność, pomagają w regeneracji komórek oraz działają antyoksydacyjnie.

Więcej
AT Outlet

Rekordowy kwartał na Allegro w AT Outlet!

Wzrost sprzedaży o 338% w ciągu 3 miesięcy.

AT Outlet

AT Outlet to zaufany dostawca wysokiej jakości sprzętu elektronicznego po leasingu. W ofercie znajdują się laptopy, smartfony, tablety, komputery stacjonarne oraz bogaty wybór komponentów i akcesoriów – od naklejek po części zamienne do laptopów.

Więcej

Jak pracujemy?


Wszystko zaczyna się od rozmowy.

Proces naszej współpracy dostosowany jest do Twoich potrzeb. Zazwyczaj jest on zgodny z metodą 5D, odnoszącą się do pięciu etapów, które pomagają zrozumieć, zdefiniować i rozwiązać problemy.

5D

D Discover

Zrozumienie klienta

Spotkanie
Planowanie
Ocena dojrzałości produktu

Na tym etapie zajmujemy się zbieraniem wiedzy i zrozumieniem kontekstu problemu lub wyzwania. Istotne jest, aby zdobyć informacje na temat Twoich użytkowników, ich potrzeb, oraz przeszkód, z którymi się borykają. Zazwyczaj używamy do tego różnych metod badawczych, takich jak wywiady, obserwacje, badania rynku, itp. Celem jest poszerzenie perspektywy i odkrycie prawdziwych potrzeb, na których można skupić się podczas dalszego procesu projektowego.

D Design

Projektowanie procesu

Definiowanie
Analiza

Po zebraniu szczegółowych informacji, kolejnym krokiem jest zdefiniowanie konkretnego problemu. Skupiając się na zrozumieniu potrzeb użytkowników, tworzymy cele, które mają prowadzić do projektowania bardziej ukierunkowanych i efektywnych rozwiązań.

D Develop

Wdrażanie

Kodowanie
Zarządzanie

W trzecim etapie rozpoczyna się proces tworzenia pomysłów i rozwiązań. Wykorzystujemy do tego takie koncepcje jak: burza mózgów, mapy myśli, prototypowanie, itp. Wszystkie proponowane przez nas działania są wartościowane i analizowane pod kątem ich potencjalnego wpływu na rozwiązanie problemu.

D Deploy

Implementacja

Monitorowanie
Analiza

Etap ten obejmuje fazę wdrażania lub realizacji pomysłów, które zostały wcześniej wybrane i opracowane. Koncentrujemy się tutaj się na wdrożeniu konkretnego rozwiązania, które zostało zaprojektowane i przetestowane w fazie prototypowania. Wdrożenie może obejmować zarówno stworzenie rzeczywistego produktu lub usługi, jak i przeprowadzenie pilotażu, aby zbadać reakcję użytkowników i dostosować rozwiązanie do ich potrzeb.

D Determine

Analiza efektów

Szkolenia
Audyt

Ostatni krok to prototypowanie i testowanie rozwiązania zrealizowanego na etapie projektowania. Prototypy mogą być testowane na grupach użytkowników, aby uzyskać ich feedback i zrozumieć, jakie modyfikacje mogą być wymagane. W oparciu o wyniki testów, możemy dokonywać dalszych ulepszeń i dostosować rozwiązanie do oczekiwań klienta. Ostatecznie projekt jest wdrażany, a proces Design Thinking (5D) może powrócić do punktu "Discover" w celu dalszego doskonalenia i ulepszania rozwiązania.

Wyróżnienia i osiągnięcia

Jesteśmy w gronie najlepszych
agencji Google Ads w Polsce

Otrzymanie wyróżnienia, jakim jest tytuł Google Premier Partner, to najlepsze potwierdzenie naszych zaawansowanych umiejętności i doświadczenia w projektowaniu i optymalizacji kampanii Google Ads. Dzięki statusowi Google Premier Partner, nasza agencja posiada dostęp do narzędzi, które umożliwiają nam jeszcze skuteczniej zarządzać Twoimi kampaniami w Google.

Pozostali partnerzy

Mateusz Jeżyk

COO

Advisor photo

Potrzebujesz profesjonalnych rozwiązań?

Wskażę Ci skuteczne e-działania, dopasowane do Twojej branży.

Bezpłatna konsultacja 👋